Wrocławskie atrakcje – Sky Tower

Wrocławskie atrakcje – Sky Tower

Dolnośląskie Lokalnie Miasta Pojedź Tam Polska Prasóweczki Prasówki Zabytki zwiedzanie

Jest jednym z najnowszych budynków jakimi może się pochwalić Wrocław, jest też atrakcją turystyczną, której goście zwiedzający stolicę Dolnego Śląska bardzo chętnie poświęcają swój czas.

Sky Tower to bardzo ważny punkt w programie wycieczki po Wrocławiu. Skąd bierze się jego popularność? Wyjaśnienie jest proste. Nowoczesna konstrukcja oraz fakt, iż wieża tego budynku jest widoczna już daleka, skutecznie przyciągają tu gości. Taras widokowy, znajdujący się na 49 piętrze tego wieżowca, jest z kolei rewelacyjnym punktem dla tych, którzy chcą z góry spojrzeć na Wrocław i jego najbliższa okolicę.

Przy dobrej widoczności z tarasu tego widać Sudety wraz z ich najwyższym pasmem – Karkonoszami. Widoki na Ślężę i na Śnieżkę sprawiają, że pobyt na tutejszym tarasie widokowym na długo zapisze się w pamięci zaglądających tutaj turystów.

Jak dostać się na ten taras widokowy? Na 49 piętro tego nowoczesnego budynku wwozi turystów winda, dzięki której w ciągu kilku sekund można znaleźć się kilkaset metrów nad miastem i podziwiać jego zabytki z lotu ptaka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments