Polskie skarby – Morskie Oko

Polskie skarby – Morskie Oko

Góry Lokalnie Małopolskie Pojedź Tam Polska Warto przeczytać zwiedzanie

To bez wątpienia największa atrakcja turystyczna, jaką mogą się pochwalić Tatry.

Wycieczki nad Morskie Oko to jedna z najciekawszych propozycji dla tych, którzy spędzają urlop w Zakopanem i chcą się nacieszyć tatrzańskimi widokami. Wygodna droga pozwala każdemu z nas dotrzeć do tego miejsca na własnych nogach.

Dlaczego warto się tu wybrać? Bo Morskie Oko to piękne otoczenie oraz ciekawa przyroda. Nie brak tu okazałych limb, które można podziwiać m. in. podczas spaceru wokół tego jeziora. Kto pospaceruje nad Morskim Okiem, ten z pewnością ujrzy też orzechówkę.

Ten ptak często pojawia się w rejonie schroniska, uważnie obserwując turystów. Ogromne wrażenie robią też na turystach pobliskie szczyty, w gronie których znajdują się i potężne Rysy, i Mnich, który intryguje swą charakterystyczną sylwetką. Wycieczki nad Morskie Oko to jednocześnie ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią odwiedzać miejsca z klimatem.

Tanie noclegi w tutejszym schronisku to propozycja dla każdego, kto chce w tym miejscu spędzić nieco więcej czasu, ciesząc się piękną scenerią i wyjątkowym, górskim powietrzem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments